Skip to content
EUNIQ 6 ELEKTRYCZNY SUV

EUNIQ 6 ELEKTRYCZNY SUV

EUNIQ 6 ELEKTRYCZNY SUV

EUNIQ 6 ELEKTRYCZNY SUV

Cena od 224 900 PLN

Przestrzeń bagażowa 754 litry

EUNIQ 6 SUV ? MAKSIMUM WSZYSTKIEGO

Już niedługo w Norwegii dostępny będzie nowy samochód elektryczny Maxus Euniq 6 SUV! To duży, elektryczny SUV, który doskonale sprawdzi się nie tylko w codziennej jeździe, ale i w długich podróżach. Dzięki największemu w swojej klasie bagażnikowi o pojemności 754 litrów i bardzo bogatemu pakietowi w standardzie jest idealnym samochodem elektrycznym dla całej rodziny.

Auta będą gotowe do wydania od marca 2022 r., ale już teraz można składać zamówienia w ramach przedsprzedaży! Zamów przed Nowym Rokiem za jedyne 224 900 zł.

MAKSYMALNE WYPOSAŻENIE

Euniq 6 ma szeroki i bogaty pakiet wyposażenia, który jest wliczonym w cenę. Pakiet ten obejmuje Apple Carplay, duży elektryczny panoramiczny dach, nastrojowe oświetlenie tła w 64 różnych kolorach, bezprzewodowe ładowanie mobilne, Keyless GO, 6-kierunkową elektroniczną regulację fotela kierowcy oraz wnętrze z czarnej skóry.

Samochód posiada również szeroką gamę systemów wspomagania kierowcy, które zapewniają bezpieczną jazdę kierowcy i pasażerom. Wyposażony jest między innymi w tempomat adaptacyjny, kamerę parkowania 360 °, ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu, ostrzeżenie o martwym polu, automatyczny system hamowania awaryjnego, przedni i tylny czujnik parkowania, elektroniczną kontrolę stabilności i szereg innych funkcji.

Otrzymujesz maksymalnie wyposażony pakiet Exclusive o wartości 30 000 za zero złoty.

MAX SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY W ATRAKCYJNEJ CENIE

Maksymalna przestrzeń bagażowa

Maksymalny pakiet wyposażenia

Maksymalna technologia

MAKSYMALNY ROZMIAR

Dzięki Euniq 6 otrzymujesz gigantycznego SUV-a z miejscem na wszystko, czego potrzebujesz ? i jeszcze więcej!
Wymiary zewnętrzne samochodu to 4735 mm długości, 1860 mm szerokości i 1736 mm wysokości. Rozstaw osi wynosi 2760 mm, a prześwit 190 mm.

Wewnątrz znajduje się największy w tej klasie bagażnik o pojemności aż 754 litrów, dzięki temu brak miejsca nigdy nie jest problemem.

Zarówno kabina, jak i tylne siedzenia zapewniają dużą przestrzeń, z wystarczającą ilością miejsca na nogi i komfortową wysokością sufitu zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

 

DESIGN

Nie ma wątpliwości, że Euniq 6 przykuwa uwagę na drodze. Ma nowoczesny wygląd, piękne linie oraz mocny i sportowy przód, co przekłada się na elegancki design.

Auto posiada m.in. technologię Full LED, 18? aluminiowe felgi oraz elektryczny panoramiczny szyberdach.

BATERIA I ŁADOWANIE

SUV Euniq 6 jest wyposażony w akumulator o pojemności netto 70 kWh. Samochód ma wbudowaną ładowarkę o mocy 7,2 kW do ładowania w domu i udaje się go naładować od 30 do 80 proc. w 35 minut w normalnych temperaturach.

Samochód jest wyposażony w standard ładowania CCS.

 

ZASIĘG I ZUŻYCIE

Euniq 6 jest dostarczany z zasięgiem od 345 * do 465 * km (WLTP kombinowany / miejski), dzięki czemu doskonale nadaje się zarówno do codziennych, jak i długich podróży.

* Na zasięg ma wpływ wiele zmiennych, takich jak sposób jazdy, temperatura, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres jest oparty na WLTP zarówno w cyklu kombinowanym, jak i miejskim. Specyfikacje zostaną zaktualizowane, gdy będzie dostępna ostateczna homologacja.

Przeczytaj więcej o zasięgu i zużyciu tutaj