Skip to content

Wiodący w swojej klasie E-DELIVER 3

Zasięg (WLTP)* 158-342 km

Gwarancja na baterię 8 lat/160.000 km

Przestrzeń ładunkowa 4,8/6,3 m3

POZNAJ TWÓJ NOWY ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Maxus e-Deliver 3 to pierwszy na świecie samochód dostawczy, który od początku do końca jest zaprojektowany jako samochód elektryczny, a nie jest adaptacją istniejących konstrukcji pod napęd elektryczny. Dzięki temu udało się zaoszczędzić aż 200 kg na masie samego pojazdu co pozwoliło uzyskać dużo większą ładowność.

Dostępne są dwie różne długości e-Deliver 3, z przestrzenią ładunkową o pojemności 4,8 lub 6,3 m3 oraz ładownością do 1000 kg. Baterie o pojemności 35 i 52,5 kWh zapewniają wiodący w swojej klasie zasięg.

JEDEN ELEKTRYCZNY SAMOCHÓD DOSTAWCZY, WIELE MOŻLIWOŚCI

Dwa rozmiary baterii 35 lub 52,5 kWh

Ładowność do 1 000 kg

e-Deliver-3

WYBIERZ KRÓTKI LUB DŁUGI SAMOCHÓD DOSTAWCZY

Dostępne są dwa warianty długości w e-Deliver 3. A dzięki bocznie otwieranym drzwiom tylnym ułatwiony jest załadunek wózkiem widłowym.

Przestrzeń ładunkowa w wariancie krótkim to 4,8 m3, a w długim to 6,3 m3.

DWIE RÓŻNE DŁUGOŚCI

e-Deliver-3
e-Deliver-3

BATERIA I ŁADOWANIE

ŁADOWANIE

 

Do wyboru masz dwa rozmiary baterii ? 35 i 52,5 kWh. Ładowanie za pomocą ładowarki naściennej o mocy 7,2 kW zajmuje 6 godzin dla baterii 35 kWh i 8 godzin dla baterii 52,5 kWh.

Używając szybkiej ładowarki (DC) możesz skrócić czas ładowania do zaledwie 45 minut (osiągając poziom naładowania 80 proc.).

ZASIĘG I ZUŻYCIE

Maxus e-Deliver 3 ma wiodący w swojej klasie zasięg w zakresie 158-342 km * (WLTP mieszany/miejski), w zależności od tego, jaką baterię oraz długość samochodu wybierzesz.

Do wyboru masz dwa tryby jazdy ? normalny i eko. Dodatkowo możesz również wybrać pomiędzy trzema poziomami odzyskiwania energii ? lekkim, średnim i mocnym. W ten sposób sam decydujesz, jak oszczędnie chcesz jeździć i ile energii chcesz odzyskać podczas hamowania.

*Na  zasięg ma wpływ wiele zmiennych, takich jak styl jazdy, natężenie ruchu ulicznego, temperatura na zewnątrz, ciśnienie powietrza w kołach i inne. Podany zakres opiera się na WLTP zarówno w cyklu mieszanym, jak i miejskim i zależy od wybranego zestawu baterii oraz rozmiaru samochodu dostawczego.

BEZPIECZEŃSTWO

Maxus e-Deliver 3 jest standardowo wyposażony w kompleksowy pakiet aktywnych zabezpieczeń, w tym system stabilizacji toru jazdy (ESP), asystent hamowania (BAS) i wiele innych.

System stabilizacji toru jazdy (ESP)
ESP monitoruje i kontroluje stabilność Maxus e-Deliver 3, dzięki czemu nie tracisz kontroli nad samochodem gdy nagle musisz manewrować w zakrętach lub w trudnych sytuacjach.

System zapobiegający blokadzie hamulców (ABS)
Podczas hamowania awaryjnego system ABS zapobiega blokowaniu się kół. Oznacza to, że jeśli nagle zaczniesz hamować, nadal możesz kierować samochodem i omijać przeszkody.

System elektronicznego rozdziału siły hamowania (EBD)
EBD zapewnia prawidłowy rozkład siły hamowania na różnych osiach w zależności od ciężaru przewożonego ładunku, nawet w sytuacjach awaryjnych.

Wspomaganie hamowania (BAS)
System wspomagania hamowania zwiększa siłę hamowania w sytuacjach awaryjnych i zapewnia najkrótszą możliwą drogę hamowania.

 

Kolory

Biały
Biały
Srebrny
Srebrny
Czarny
Czarny

GWARANCJA

Zakup elektrycznego samochodu dostawczego Maxus będzie bezpieczny również ze względu na długą gwarancję.

Wszystkie samochody elektryczne dostawcze objęte są 5 letnią/ 100 000 km gwarancją oraz gwarancją na akumulator na 5 lat / 100 000 km.

Podwozia wszystkich samochodów w Polsce są konserwowane specjalnymi środkami, które chronią samochód przed powstawaniem rdzy. Jest to wliczone w cenę.